Tani stabilizator też może być dobry

stabilizatorWśród filmowców bardzo popularny jest ostatnio Stabilizator Flycam Hercules NANO. Jest bardzo tani, bo kosztuje zaledwie 740 złotych. Jest to nowość na rynku w bardzo przyzwoitej cenie. Sam Stabilizator ma bardzo lekką konstrukcję, która w całości wykonana jest z dur-aluminium. Jest to doskonały Stabilizator, który sprawdzi się w przypadku, kiedy filmowiec dysponuje małą kamerą kompaktową, albo małym aparatem fotograficznym. Cała konstrukcje stabilizatora wykonana jest z pięciu łożysk. Do stabilizatora można dokupić sobie specjalne body, albo kamizelkę. Zakładając Stabilizator razem z kamizelką można czuć się w pełni komfortowo i tym samym przez wiele godzin kamerować, bez bólu ramienia.

Hercules NANO to Stabilizator nowej jakości. jest jednak przeznaczony dla lekkich kamer i aparatów, które nie ważą więcej niż jeden kilogram. Mała kamera ma to do siebie, że jest lekka i tym samym wystarczy zastosowanie samego statywu bez kamizelki. Nie będziemy czuć ciężaru na ramieniu i też wyjdą nam dobrej jakości nagrania lub zdjęcia. Z tym stabilizatorem ujęcia jakie uda nam się nakręcić będą wyjątkowo stabilne i jednocześnie film będzie nagrany płynnie. Filmując tylko jedną kamerą można stworzyć całą serię ujęć FLYCAM-em. W stabilizatorach tego rodzaju ruchy są niezwykle płynne i do ich stworzenia zostało w stabilizatorze umieszczone aż pięć łożysk. Dodatkowo Stabilizator ma rączkę, którą pokryto bardzo miękką gąbką. Bardziej komfortowo będzie kręcić filmy.

Stabilizator można nosić w reku i filmować. Nie trzeba dodatkowych urządzeń, aby osiągnąć płynność nagrania. W zestawie razem ze stabilizatorem otrzymamy aż osiemnaście krążków, czyli tak zwanych przeciwwag. Każda ma 54 gramy wagi. Dzięki nim można dokładnie ustawić pozycję stabilizatora. Sam Stabilizator waży zaledwie 900 gram, czyli naprawdę niewiele. Minimalnie można uzyskać nim 28 centymetrów wysokości, a maksymalnie można ją ustawić, aż na trzydzieści sześć centymetrów. Zaletą tego stabilizatora jest przede wszystkim to, że dodano do zestawu instrukcję budowy urządzenia oraz płytę w polskiej wersji z kalibracją Flycama. Każdy filmowiec, który zaczyna przygodę z filmowaniem musi mieć ten unikalny Stabilizator. Jest niedrogi, a na pewno dzięki niemu uda mu się nakręcić znakomitej jakości filmy, dzięki którym w przyszłości może zaistnieć na rynku filmowym.

Stabilizator Diy, za 15 dolarów w 15 minut