Stabilizatory Glidecam

flycam nanoPrzeglądając ofertę stabilizatorów marki Glidecam warto jest zwrócić szczególną uwagę na jeden produkt, który bez problemu można określić mianem dwa w jednym. Dlaczego?

Bowiem ten stabilizator obrazu to idealne rozwiązanie dla tych, którzy profesjonalnie zajmują się nie tylko filmowaniem, ale również i wykonywaniem profesjonalnych zdjęć. Stabilizator Glidecam XR-1000 (więcej informacji), bo o nim mowa to idealne rozwiązanie dla kamer jak i lustrzanek. Wbrew pozorom bowiem również przy wykonywaniu zdjęć nierzadko mogą pojawić się drgania, które spowodują, że na zdjęciach będzie to widoczne i nie będzie odpowiedniej ostrości.

Dla kogo przeznaczone są te konkretne stabilizatory Glidecam? To profesjonalne urządzenie przeznaczone dla osób, które są związane z branżą video i branża fotograficzną albo dopiero maja zamiar się z nią związać, dedykowane przede wszystkim tym, którzy pragną dokonywać ujęć dynamicznych. Stabilizatory Glidecam pozwalają na całkowite wyeliminowanie drgań oraz uzyskanie płynności obrazu jak również oczywiście stabilizacji, która charakteryzuje przede wszystkim profesjonalne produkcje filmowe, a o to przecież chodzi.