Stabilizatory Glidecam HD 4000

system Glidecam HDSystem Glidecam HD 4000 daje możliwość uzyskania niezwykle płynnej regulacji płytki montażowej. Taka regulacja daje gwarancję, że praca ze stabilizatorem jest bardzo łatwa i przyjemna zarazem. Operator kamery może w bardzo szybki sposób zmontować stabilizator i dzięki niemu będzie mu łatwiej nagrywać filmy. Stabilizatory z tej serii obsługiwane są bez konieczności używania żadnych dodatkowych urządzeń. Sposób ich montażu jest naprawdę bardzo prosty i nie trzeba do tego stosować żadnych pomocniczych elementów. Regulacja stabilizatorów HD 4000 również jest bardzo łatwa i nie trzeba używać do niej żadnych dodatkowych urządzeń.

Różnica między urządzeniami z serii HD i XR jest widoczna gołym okiem. Stabilizatory z serii HD zostały wyposażone w specjalnie zaprojektowane regulatory, za których pomocą można w bardzo łatwy i niezwykle szybki sposób wyważyć nasze urządzenie. Seria XR nie dawała takiej możliwości. Zastosowanie stabilizatorów HD jest bardzo szerokie. Najbardziej pomocne są w momencie, kiedy chcemy wyważyć nasz sprzęt i nie mamy na to zbyt wiele czasu. Najbardziej pomocne są podczas wyważania lustrzanek. Sprzęty tego typu są dosyć lekkie i jest trudno z dokładnością je wyważyć. Nagrywając filmy za pomocą lustrzanki często trzeba zmieniać obiektywy i właśnie wtedy stabilizatory HD 4000 okazują się najbardziej pomocne. Pozwolą nam bardzo dokładnie wyważyć lustrzankę i do tego będzie to trwało naprawdę chwileczkę.

Stabilizatory HD 4000 są doskonałe dla profesjonalistów, którzy zajmują się tworzeniem filmów wysokobudżetowych. Są również doskonałym rozwiązaniem dla amatorów, którzy dopiero zaczynają pracę z filmowaniem. Stabilizatory z tej serii są łatwe w obsłudze i nawet amator jest w stanie sobie z nimi poradzić. Dodatkowo w szybki sposób nauczą się wyważania sprzętu i zaoszczędzi im to wiele kłopotliwych sytuacji. Mając zwykły stabilizator trzeba wiedzieć co nie co o sposobie wyważania sprzętu. W stabilizatorach HD dzieje się to niemal samoczynnie. HD 4000 powstały z myślą o dużych komkorderach i lustrzankach. Ich waga nie powinna jednak przekraczać pięciu kilogramów. Do ich stworzenia zostały wykorzystane najlepszej jakości materiały, a sam stabilizator został wykonany w sposób dokładny i niezwykle sumienny. Ponad to można go w bardzo łatwy sposób połączyć z kamizelką lub z ramieniem. Razem stworzą stabilizator nowej generacji.

Stabilizatory są potrzebne każdemu profesjonaliście