Stabilizatory Glidecam HD 2000

Glidecam HD-2000Filmowanie z wykorzystaniem stabilizatorów Glidecam to sama przyjemność. Nowy system stabilizatorów Glidecam HD 2000 daje nam możliwość uzyskania nagrań płynnych i niezwykle stabilnych. Nie będzie widoczne przesuwanie się kamery, ani żadne jej niepotrzebne drgania. Kaperując z ręki trudno jest uzyskać ładne nagranie, które nie będzie przepełnione niepotrzebnymi drganiami. Mając do dyspozycji stabilizator nowej generacji można uzyskać ujęcia dynamiczne, ale jednocześnie płynne i doskonale widoczne. Dzięki stabilizatorom z serii HD 2000 można skorzystać ze stabilizacji typu steadycam. Co najważniejsze kaperując za pomocą tego systemu można wywarzyć swój sprzęt. Tylko stabilizatory w wersji HD dają nam taką możliwość. Jest co najmniej kilka stabilizatorów działających według systemu HD 2000. Przyjrzyjmy się dokładniej jednemu z takich sprzętów.

Stabilizator Glidecam HD-2000 jest doskonały do tego, aby utrzymać kamerę w jednym miejscu i pozbawić nagranie niepotrzebnych ruchów. Taki stabilizator kosztuje 2330 złotych i można kupić go w sklepie internetowym winmar.pl. Stabilizator przeznaczony jest do średnich komkorderów. Można za jego pomocą obsługiwać lustrzanki i kamery, których waga nie przekracza trzech kilogramów. System HD 2000, przeznaczony jest do tego, aby nagrania były dobrej jakości, a ujęcia były niezwykle dynamiczne i wyraźne. Dzięki temu systemowi uda nam się uzyskać płynność ruchu obrazu. Używając innych stabilizatorów bez wersji HD, ten obraz nie będzie tak płynny jakbyśmy sobie życzyli.

Glidecam HD 2000 to bez wątpienia najlepszej jakości technologia pomagająca nagrywać dobrej jakości filmy. Profesjonalni filmowcy wiedzą jak duże znaczenie ma dobry stabilizator, aby można było stworzyć najwyższej jakości nagranie filmowe. Profesjonalna produkcja filmowa musi być pozbawiona wszelkich niepotrzebnych ruchów. Jeżeli nagranie nie będzie płynna, widzowie nie będą w stanie go obejrzeć i zrozumieć. Stabilizacja typu steadycam możliwa jest tylko i wyłącznie, dzięki stabilizatorom z serii Glidecam HD 2000. Ta wersja przeznaczone jest dla średniej wielkości kamer, ale są systemy Glidecam HD, przeznaczone dla cięższych i znacznie większych kamer i lustrzanek. Można bez problemu znaleźć stabilizator tego typu i dopasować go do rozmiarów swojego sprzętu filmowego. Dodatkowo można łączyć stabilizatory HD 2000 z kamizelką i ramieniem, co pozwala na jeszcze większa wygodę w czasie kręcenia filmów.

Sprzęt odpowiedni dla każdego