Stabilizatory Flycam

Stabilizatory GlidecamSzukacie stabilizatora obrazu, który spełni wszystkie Wasze potrzeby? To co dla as najważniejsze to lekka konstrukcja stabilizatora i oczywiście spełnienie swojej roli? Jeśli tak i właśnie w taki sposób ma wyglądać wasze filmowanie czy fotografowanie, to polecamy przede wszystkim stabilizatory Flycam, które spełnią się w tej roli znakomicie.

Jednym z najbardziej polecanych, obecnie bardzo popularnych choć nowych stabilizatorów Flycam jest stabilizator Flycam Hercules NANO, który charakteryzuje się właśnie bardzo lekką konstrukcją i naprawdę ciekawym wyglądem. Ten właśnie stabilizator wykonany jest w głównej mierze z tak zwanego dur-aluminium, dzięki czemu właśnie jest taki lekki, a jego przeznaczenie to przede wszystkim małe kamery i aparaty fotograficzne. Jeśli posiada się urządzenie, które nie przekracza jednego kilograma, to bardzo istotne jest to, że nie trzeba stosować dodatkowo specjalnej kamizelki, która ma ramię stabilizujące. To bardzo dobra wiadomość!

Dla kogo przeznaczone są te właśnie stabilizatory? Otóż przede wszystkim do realizacji stabilnych i płynnych ujęć, nie tylko filmowych, ale przede wszystkim, podczas ważnych imprez okolicznościowych jak również kiedy nasze zamierzenia filmowe są nieco innego.