Stabilizator Steadycam Eimage CS10

płytka montażowaStabilizator Steadycam Eimage CS10 to sprzęt dobrej jakości, który dostaniemy za bardzo rozsądne pieniądze. Można go kupić za 1280 złotych. Są to dobrze ulokowane pieniądze. Stabilizator został stworzony z myślą o średnich i małych kamer oraz lustrzanek, które mają obiektywy o wadze do 3 kilogramów. Płytka montażowa jest regulowana z bardzo dużą dokładnością. Rurka wyposażona została w miękki uchwyt, aby łatwiej można było posługiwać się stabilizatorem.

Osoby, które miały okazję pracy z tym stabilizatorem bardzo go sobie chwalą. Dużą zaletą tego sprzętu jest to, że obsługiwane jest ono bez używania żadnych dodatkowych urządzeń. Dodatkowa torba transportowa pozwala na bezpieczne przewożenie sprzętu w każde miejsce.

Stabilizator ten z pewnością przypadnie do gustu każdemu profesjonalnemu kamerzyście lub fotografowi. Sprawdzi się także w przypadku amatorów, którzy dopiero zaczynają przygodę z fotografią i materiałami wideo. Sprzęt jest wart wydanych pieniędzy. Da nam wiele dobrej jakości nagrań i zdjęć, które będą stabilne, ale jednocześnie nie zostaną pozbawione dynamiki. Właśnie dla takich efektów końcowych warto korzystać ze stabilizatorów ruchu kamery.

Posłuchaj co mówią profesjonalisci