Stabilizator ruchu kamery Glidecam XR-4000

Glidecam Hd 2000Profesjonaliści nie wyobrażają sobie filmowania bez pomocy stabilizatorów. Wielu decyduje się na stabilizator ruchu kamery Glidecam XR-4000. Sprzęt kupimy za 2128 złotych. Nie należy co prawda do najtańszych na rynku, ale wśród profesjonalistów cieszy się sporą popularnością. Ujęcia z ręki w prawdziwych produkcjach filmowych są nie możliwe. Ujęcia muszą być doskonałe pod każdym względem i tylko dzięki stabilizatorom można takie uzyskać. Glidecam XR-4000 zapewnia nam stabilizację typu stadycam.

Na rynku XR jest bardzo dobrze znany. Zadedykowano go dużym lustrzankom i kamerom, które razem z całym osprzętem ważą do 4,5kg. To co charakteryzuje sprzęt to doskonała precyzja wykonania. Zastosowano tu najlepszej jakości materiały, aby sprzęt na długo mógł nam służyć. Bez problemu można go używać w połączeniu z kamizelką oraz z ramieniem. Jest lekki, dzięki czemu sprawdza się w każdej sytuacji. Razem z kamizelką i ramieniem stworzą doskonały system stabilizacji obrazu. Więcej tutaj…

Bardzo popularne są obecnie systemy Glidecam Hd 2000 i Hd 4000. Są doskonałe, aby można było wykonać idealne nagranie. Na rynku jest wiele modeli stabilizatorów. Można znaleźć bardzo popularny ostatnio model Flycam Nano w wersji 5000 oraz Ultralight. Oba zapewniają idealnie stabilne ujęcia, które są dynamiczne, ale pozbawione wszelkich niepotrzebnych drgań.

Sprawdź najlepsze stabilizatory na rynku