Stabilizator Genesis STEADY CAM PRO 4.5

Stabilizator Genesis STEADY CAM PRO 4.5Stabilizatory obrazu są niezwykle przydatnym urządzeniem dla osób zajmujących się profesjonalnymi nagraniami różnego rodzaju filmów.

Posiadając odpowiednią wiedzę na temat nagrywania oraz właściwy do tego sprzęt, jesteśmy w stanie nagrywać profesjonalne i dobre jakościowo filmy. Dzięki temu potrafimy również naszą wizję przedstawić w ciekawy sposób widzowi.

Genesis Steadycam Pro
jest profesjonalnym ręcznym stabilizatorem obrazu przeznaczonym do kamer i aparatów. Posiada precyzyjną regulację położenia środka ciężkości za pomocą ruchomej płytki mocującej oraz regulowanej wysokości przeciwwagi, która może być wyposażona w dodatkowe obciążniki.

Wysoka skuteczność stabilizatora Steadycam Pro zapewnia niezwykle płynne ujęcia filmowe, nawet w tak ekstremalnych okolicznościach jak bieganie, czy chodzenie po schodach.

Za pomocą dodatkowych śrub regulujących płytka mocująca aparat lub kamerę może być precyzyjnie przesunięta w przód i tył oraz na boki, co pozwala z dużą dokładnością uzyskać idealny balans całego zestawu.

Cechy produktu:

1. udźwig: 2,25 kg
2. maksymalna wysokość: 59cm
3. minimalna wysokość: 31cm
4. unikalny 3-osiowy uchwyt przegubowy
5. płytka do szybkiego montażu aparatu lub kamery
6. szybkie i łatwe balansowanie zestawu
7. możliwość zamontowania dodatkowych obciążników do przeciwwagi
8. sztywna aluminiowa konstrukcja
9. lekka konstrukcja
10. dodatkowe śruby pozwalające dopasować środek ciężkości