Możliwości Flycam Nano

cenaStabilizatory Flaycam w ostatnim czasie bardzo się rozwinęły pod względem technicznym, dlatego również ich możliwości automatycznie zostały zwiększone i położono w nich szczególny nacisk na jeszcze płynniejszy montaż i jeszcze lepszą realizację danego materiału filmowego. Na uwagę z nowości zasługuje stabilizator Flycam Hercules Nano, który już zaczyna zdobywać w bardzo szybkim tempie zaufanie klientów, którzy zajmują się, na co dzień kręceniem filmów oraz innych profesjonalnych ujęć filmowych.

Na pewno w nowym Fly’camie warto zwrócić uwagę na bardzo dużą uniwersalność, gdyż pasuje on do wielu typów kamer i aparatów, które oczywiście mają raczej lekką masę całkowitą. Teraz przy użyciu tego właśnie stabilizatora będziemy mogli spełnić wszystkie nasze oczkowania związane z kręceniem bardziej profesjonalnych filmów, które niegdyś nie były możliwe do zrealizowania. Łatwość obsługi, szybkość w działaniu oraz przede wszystkim lekka i bardzo poręczna konstrukcja Fly’camu powoduje, że również nasza praca z nim jest lekka, łatwa i przyjemna, nawet jeśli nie jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie kręcenia filmów lub też videoclipów. Z nowym Fly’camem na pewno uda nam się nakręcić stabilny i w pełni płynny obraz, który może zachwycić nawet odbiorców o bardzo wysokich wymaganiach, jeśli chodzi o montaż i realizację. Bezwzględnie z Fly’cama Nano Hercules będą zadowolone osoby, które wcześniej borykały się z problematycznym kręceniem filmów na ramieniu, które po pewnym czasie bolało i dawało o sobie znać. Stabilizator pozwoli na filmowanie za pomocą jednej ręki, więc na pewno można tutaj mówić nie tylko o wygodzie, ale również zwykłym komforcie pracy.

Flycam Hercules Nano posiada wszelkie regulacje całości konstrukcji, zatem możemy go ustawić na wysokości maksymalnie sięgającej około 36 cm, oraz zniżyć ją do wartości sięgających około 24 cm. Jest to również pomocna funkcja przy kręceniu filmów, które wymagają od nas uzyskana niższego pułapu, jeśli chodzi o zdjęcia oraz montaż w terenie i w pomieszczeniu. Warto zwrócić zatem uwagę na tego oto Fly’cama, który mimo, iż nie posiada bardzo rozbudowanego systemu stabilizacji zasługuje na uwagę niejednej osoby, która poszukuje obecnie sprzętu mobilnego, uniwersalnego i przede wszystkim funkcjonalnego. Flaycam Hercules Nano sprawdza się w każdej sytuacji, w której przyjdzie nam kręcić filmy i bardziej skomplikowane realizacje video.