Małej wagi Stabilizator Flycam

flycamWażący zaledwie jeden kilogram Stabilizator FlyCam Ultralight 3D + Free Arm cieszy się sporą popularnością wśród filmowców i ma u nich bardzo dobrą opinię. Ten model kosztuje 1280 złotych i można go nabyć nawet na raty. Nazwa stabilizatora wskazuje na to, że ma się wolne ręce. Jest to doskonała zaleta jeżeli filmujemy jakiś bardziej dynamiczny film. Zestaw wykonano z bardzo dobrej jakości materiału. Tutaj użyto dur-aluminium, który bardzo podnosi jakość tego stabilizatora. Urządzenie jest wyjątkowo stabilne, dobrze wykonane i można mieć gwarancję, że na bardzo długo sprzęt będzie nam służył.

Wybierając ten Stabilizator można dołączyć do niego kamizelkę i tym samym mamy bardzie odciążone ręce. Kaperując z ręki będzie nam o wiele trudniej i na dłuższą metę będziemy czuć dyskomfort. Używając stabilizatora 3D będzie nam wygodniej o wiele łatwiej. Sprzęt ten ma płynnie regulowaną głowicę, która wyposażona została w specjalnie zaprojektowaną płytkę szybkozłączkę. Dodatkowo na głowicy są dwa pokrętła, dzięki który m mamy możliwość regulowania położenia naszej kamery w stosunku do osi flycama. Jest jeszcze trecie pokrętło. To pełni funkcję pewnego rodzaju hamulca, aby można było regulować pokrętła. Mamy także tutaj zastosowany bezpiecznik, który zapobiega przed wysunięciem się płytki ze stabilizatora.

Każda kamera, która ma wagę do czterech kilogramów powinna być używana z Flycam Ultralite. Pewno praca dzięki temu stabilizatorowi będzie o wiele łatwiejsza i bardziej przyjemna. Ujęcia będą stabilne i wyjątkowo płynne. Nagrywając jakąś imprezę, chociażby wesele musi być zachowana stabilizacja nagrywanych kadrów. Nie może kamera się przesuwać, ponieważ obraz będzie niestabilny i bardzo ciężko będzie go obejrzeć. Sam Stabilizator będzie w zupełności wystarczający, aby stworzyć najlepszej jakości filmy. Nie trzeba do niego dokupywać kamizelki. Jest lekki i nie nadwyręży naszego ramienia, ani nadgarstka. Największa zaletą tego stabilizatora jest to, że współgra z wieloma kamerami, różnych producentów i modeli. Jeżeli posiadamy kamerę Canon 2XL1 lub kamerę Panasonic AG-DVX100-102 powinniśmy bez najmniejszego zastanowienia kupić ten wyjątkowej jakości Stabilizator. Jest w pełni wart swojej ceny i na pewno po zakupie będziemy z niego w pełni zadowoleni. Tutaj cena i jakość idą w parze, a nawet Stabilizator ma większą jakość niż cenę za jaką można go nabyć.

Jeden z najnowszych modeli stabilizatora