Jaki sprzęt wybrać, aby uzyskać stabilny obraz

platformaWbrew pozorom uzyskanie stabilizacji obrazu wcale nie jest takie trudne. Wystarczy zainwestować pieniądze i kupić za niecałe dziewięćset złotych Flycam 5000- system stabilizacji obrazu. Ten model stabilizatora jest idealny do tego, aby można było zrealizować wyjątkowo stabilne i wyjątkowo płynne ujęcia w czasie filmowania. Doskonale sprawdzi się, jeżeli mamy zamiar sfilmować jakąś imprezę okolicznościową, która przepełniona jest dynamizmem i trzeba nagrywać z wyjątkową precyzją. Stabilizator powinny kupić każde osoby, które chcą nagrać film i potrzebują wyjątkowej mobilności operatora. Samą kamerą bez żadnej stabilizacji może być bardzo trudno nakręcić jakikolwiek film, który będzie dobrej jakości i będzie wart obejrzenia. Zarówno profesjonalni kamerzyści jak i amatorzy powinny nabyć sobie taki Stabilizator.

Zdarza się, że podczas filmowania dochodzi do pewnego rodzaju wstrząsów, które spowodowane są tym, że operator kamery źle tą kamerę trzyma i jest ona nie stabilna na tyle, aby udało się stworzyć dobrej jakości film. Osoby, które zakupiły ten Stabilizator zwracają uwagę przede wszystkim na materiał z jakiego wykonany jest sprzęt. Tym materiałem jest bardzo lekki dur-aluminium. Bardzo lekkie urządzenie jest niezwykle wygodne w czasie kamerowania i nie obciąża naszego ramienia. Kamerzyści uważają, że mając ten Stabilizator ich praca jest o wiele bardziej przyjemna. Sprzęt tego typu można używać na dwa dowolne sposoby. Można go trzymać w ręce jak również połączyć Stabilizator z ramieniem lub też z kamizelką.

Flycam 5000- system stabilizacji obrazu, doskonale sprawdzi się, jeżeli używamy większej kamery lub posługujemy się cyfrową lustrzanką. Waga lustrzanki lub kamery powinna być w granicy od jednego do czterech kilogramów. Płytka mocowania jaka została zaprojektowana w stabilizatorze ma wymiary szesnastu centymetrów na pięć centymetrów. Platforma bazowa ma nieco większe wymiary, a mianowicie szesnaście centymetrów na ponad sześć centymetrów. Stabilizator Flycam można zamówić ze sklepu internetowego winmar.pl. Sklep oferuje również sprzedaż ratalną jeżeli jest taka konieczność. Nie mając od razu pieniędzy na zakupy można je spłacać w niewielkich i bardzo komfortowych ratach. Sam sprzęt tak naprawdę drogi nie jest w stosunku do innych stabilizatorów. Można go nabyć za nieco więcej ponad osiemset złotych.

Jak używają stabilizatora doświadczeni zawodowcy?