Glidecam hd 4000

regulatoryKażdy profesjonalny kamerzysta wie jak ważne jest używanie stabilizatorów. Doskonale nadaje się do tego model stabilizatora Glidecam hd 4000. Jest to bardzo pomocny stabilizator ruchów kamery. Można go kupić za 2789 złotych. Sprzęt doskonale współgra z lustrzankami i komkorderami, których waga nie jest większa niż pięć kilogramów. Operatorzy bardzo sobie chwalą współpracę ze stabilizatorem. Dzięki niemu nagrany obraz jest bardziej stabilny i co najważniejsze operator może się swobodnie przemieszczać. Nawet podczas wchodzenia po schodach, nagranie będzie dobrej jakości. Glidecam hd 400 wykorzystuje stabilizację typu steadycam, która jest odpowiedzialna za uzyskanie płynności w nagraniu. Zobacz więcej…

Dziś na rynku można znaleźć wiele stabilizatorów, jednak te w wersji hd są najlepszej jakości. Sprzęt jest idealny do dużych komkorderów i lustrzanek. W modelu tym zastosowano dobrej jakości materiały i postarano się, aby sprzęt był wykonany solidnie i z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Bez problemu ten model stabilizatora można łączyć z kamizelką i ramieniem. Takie połączenie sprawia, że kamerowanie jest łatwiejsze i mniej wymagające.

W stabilizatorze glidecam 400 znajdują się specjalne regulatory. Umieszczono je po to, aby można było bardzo łatwo i dokładnie wyważyć cały sprzęt. Każdy stabilizator z serii hd posiada takie regulatory. Stabilizator najlepiej pracuje w połączeniu z kamerami cięższymi takimi jak Sony AX-2000, czy też Panasonic AG-AC160. Jest doskonały do wielu lustrzanek firmy Canon. Po rozłożeniu stabilizator ma długość ponad 71 centymetrów, złożony ma długość 50 centymetrów. Wyposażony jest także w dziesięć krążków przeciwwagi. Sprzęt jest godny polecenia i na pewno pomoże uzyskać idealnie płynne i dynamiczne zarazem ujęcia.

Sprawdź jak możesz wykorzystać ten sprzęt