Glidecam Hd 2000

ujęciaJednym z lepszych stabilizatorów jakie dostępne są na rynku jest stabilizator glidecam hd 2000. Sprzęt ten kosztuje 2181 złotych. ta wersja stabilizatora została stworzona z myślą o małych i średnich lustrzankach i kamerach, które nie ważą więcej niż 3 kilogramy razem z osprzętem. Osoby, które związane są z branża video powinny mieć chociaż jeden tego typu sprzęt.

Zaletą pracy ze stabilizatorem glidecam hd 2000, jest możliwość uzyskania płynnego obrazu. Zdarza się, że operator kamery się zmęczy i tym samym na nagraniu widoczne są drgania kamery. Pracując ze stabilizatorem, a do tego łącząc go z ramieniem i kamizelką takie drgania będą całkowicie usunięte. Obraz będzie płynny i dynamiczny jednocześnie. Operator może chodzić z kamerą gdzie chce, a ujęcia będą i tak płynne i dobrej jakości.

Podczas nagrywania profesjonalnych filmów, kamerowanie bez użycia stabilizatora jest niemożliwe. Glidecam hd 2000 posiada funkcję typu steadycam, dzięki której jakość nagrań jest tak dobra. Stabilizator pozwala na bardzo dokładne wywarzenie osprzętu. Jest to możliwe dzięki specjalnym regulatorom w jakie wyposażone są wszystkie urządzenia z serii hd. Dzięki nim wyważymy nawet lekką lustrzankę z bardzo dużą dokładnością.

Posłuchaj opinii profesjonalistów