Flycam Nano – nowość na rynku

stabilizator NanoNagrywając filmy bardzo często ciężko jest tak ustawić kamerę, aby była ona idealnie w jednym miejscu i aby nakręcony obraz był stabilny i jednocześnie dynamiczny. Bez specjalnych pomocników jest to naprawdę bardzo trudne. Stabilizator Nano daje wiele możliwości podczas kręcenia filmów. Największa jego zaletą jest wyjątkowo lekka konstrukcja. Producent do stworzenia tego modelu stabilizatora wykorzystał przede wszystkim dobrej jakości dur aluminium. Sprzęt został stworzony z myślą, o wszystkich tych filmowcach, którzy posługują się małymi, kompaktowymi aparatami fotograficznymi i kamerami. Nano ma łożyskową konstrukcję, w której skład wchodzi pięć łożysk. Zostały one wykonane w sposób solidny i niezawodny. Można do nich dodatkowo dokupić kamizelkę lub body i tym samym udogodnić sobie jeszcze bardziej pracę podczas kręcenia filmów. Dzięki stabilizatorowi Nano praca jest o wiele łatwiejsza i nie nadwyręża tak bardzo mięsni jak praca z samą kamerą lub aparatem, bez żadnego pomocnika. Operator będzie w stanie wykonać o wiele dłuższe ujęcia zanim się zmęczy. Stabilizator będzie dla niego w pewnym sensie odciążeniem dla mięśni.

Flycam Nano to zupełna nowość na rynku filmowym. Doskonale sprawdza się podczas korzystania z kamer i aparatów fotograficznych, których waga nie przekracza jednego kilograma. Używając tak lekkich kamer nie ma konieczności zakładania dodatkowo kamizelki. Stabilizator jest lekki i nie stanowi obciążenia dla operatora. System Flycam został stworzony do tego, aby można było uzyskać wyjątkowo płynne ujęcia i aby były one jednocześnie stabilne i dobre pod względem jakości. Doskonale sprawdza się podczas nagrywania imprez okolicznościowych, kiedy konieczne jest nagrywanie przez dłuższy czas bez przerwy.

Producent stabilizatora zadbał o każdy jego najmniejszy szczegół. Nawet jego rączka została przemyślanie zaprojektowana. Została pokryta miękką gąbką, dzięki czemu jest bardzo wygodna i ergonomiczna. Wystarczy kupić ten stabilizator, aby mieć pewność, że ujęcia jakie uda nam się nagrać będą stabilne i wyraźne. Nie ma konieczności dokupowania do nich dodatkowych elementów. Sprzęt ma regulowaną głowicę, którą można ustawić na jedną z dwóch płaszczyzn 2D. Kupując stabilizator w komplecie otrzymamy razem z nim aż osiemnaście krążków przeciwwagi oraz szczegółową instrukcję budowy całego urządzenia. Każdy z krążków ma wagę 54g i dzięki temu można bardzo łatwo wyważyć nasz sprzęt.

Flycam to bardzo pozyteczne urządzenie