Flycam Hercules NANO

Zawodowe filmowanie. To zajęcie, o którym marzy wielu z nas. W końcu zawód operatora jest dość intratny i na pewno opłacalny. Jednak bez profesjonalnego sprzętu ani rusz. Współczesne stabilizatory obrazu to gadżet stosunkowo drogi, jednak inwestycja w niego zwraca się w dość krótkim czasie. Faktem jest, że jeśli myślimy o pracy profesjonalnego filmowca, musimy zainwestować najpierw sporą kwotę pieniędzy we wszelkie, niezbędne w tym celu sprzęty ku temu służące.

Profesjonalny stabilizator, jakim jest Flycam Hercules NANO to coś, o czym marzy niejeden początkujący i nie tylko, filmowiec. Znakomity dla wszystkich tych, którzy cenią sobie profesjonalne podejście do filmowania oraz kamerowania. Głównym przeznaczeniem tego niepozornego urządzenia są przede wszystkim aparaty cyfrowe oraz niewielkie kamery, których waga nie przekracza 1 kilograma. Stabilizator ten jest niesamowicie wygodny, a dzięki możliwości dokupienia do zestawu również w pełni profesjonalnej kamizelki, fotografowanie oraz filmowanie staje się jeszcze bardziej wygodne i komfortowe. Z obsługą stabilizatora znakomicie poradzą sobie wszyscy, gdyż jest to sprzęt nie tylko dla profesjonalnych filmowców, lecz także dla amatorów. Dzięki niemu nawet ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę na planie filmowym, będą mogli nakręcić zapierające dech w piersi ujęcia bez najmniejszego problem.

Przy konstrukcji stabilizatora wykorzystano szereg profesjonalnych, wysoko zaawansowanych technologicznie łożysk, które znakomicie współpracują ze stabilizatorem. Służą one przede wszystkim do tego, aby zapewnić użytkownikowi wygodę oraz komfort podczas pracy. Uchwyt pokryty został bardzo miękką tkaniną, w dotyku przypominającą gąbkę. Umożliwia to dużo stabilniejszą pracę sprzętu, gdyż mokre dłonie nie ześlizgują się z rękojeści stabilizatora. Waga całości nie przekracza 1 kilograma. Pomimo tego, że jest niesamowicie prosty w obsłudze, do każdego z zestawów dołączono niesamowicie czytelną instrukcję obsługi przetłumaczoną na język polski.