Flycam Hercules Nano

ramięJednym z takich lekkich stabilizatorów jest model Flycam Hercules Nano. Jest w miarę tani, gdyż można go kupić już za 740 złotych. Cała konstrukcja stabilizatora jest bardzo lekka. Niemal w całości wykonano go z dur aluminium. Jest to sprzęt wręcz stworzony dla kamer niewielkich rozmiarów i dla takich samych aparatów fotograficznych. Stabilizator posiada pięć łożysk i został wykonany idealnie z dbałością o nawet najmniejszy szczegół.

Stabilizator może być używany razem z ramieniem i kamizelką, aby jeszcze bardziej podnieść jego funkcjonalność. Kamerowanie będzie jeszcze łatwiejsze i o wiele mniej uciążliwe. Kamerując z ręki szybko można się zmęczyć i tym samym, jakość nagrań nie będzie zadowalająca.

Stabilizator Flycam Hercules Nano, współgra z urządzeniami, które ważą do jednego kilograma i w tym przypadku, kamizelka i ramię nie są potrzebne. Dzięki sprzętowi uda nam się uzyskać wyjątkowo stabilne ujęcia. Razem ze stabilizatorem w zestawie otrzymamy aż osiemnaście krążków przeciwwagi, dzięki czemu z dużą dokładnością uda nam się wyważyć sprzęt. Warto inwestować w kupno stabilizatora, nawet jeśli dopiero zaczyna się pracę z filmowaniem. Ujęcia są płynne, stabilne i mamy większe szanse, aby zaistnieć na rynku filmowym.

Sprawdź użyteczność tego sprzętu