FlyCam 5500 – doskonały pomocnik w stabilizacji obrazu

 ujęciaKto pracował z systemem stabilizacji FlyCam 5500 wie jak bardzo przydatny jest to system. Dzięki niemu każde nagranie, czy też zdjęcie będzie wyjątkowe i zachwyci odbiorców. System stabilizacji obrazu FlyCam 5500 w sklepie internetowym winmar.pl kosztuje 950 złotych. Cena nie jest wygórowana jak na tak dobrej jakości sprzęt. Przyda się w każdej sytuacji, kiedy zależy nam na idealnym ujęciu danej sytuacji.

FlyCam 5500 doskonale nadaje się do nakręcenia filmu akcji, czy też zrelacjonowania jakiejś imprezy okolicznościowej. Za jego pomocą udaje się zrealizować wszelkie nasze zamierzenia odnoście nagrania. Ujęcia będą stabilne i niezwykle płynne. Na imprezach okolicznościowych, kiedy jest dużo ruchu taka stabilizacja jest na wagę złota.

Każdy operator kamery po wielu godzinach pracy się męczy i efekty tej pracy stają się coraz gorsze. Właśnie, aby temu zapobiec wynalezione zostały stabilizatory obrazu. Są niezbędne, jeśli operator musi być mobilny i chce wyeliminować z nagrania wszelkie niepotrzebne efekty wstrząsów drgań kamery. System stabilizacji obrazu FlyCam 5500 bardzo szybko okaże się idealnym przyjacielem każdego filmowca. Bez niego nie uda się nakręcić żadnego dobrego filmu akcji.

Sprawdź jeden z najlepszych sprzętów