Flycam 5000 – sprzęt nowej generacji

system stabilizacji Flycam 5000Do nagrań tego typu doskonale sprawdzają się stabilizatory Plycam 5000. Dzięki niem o wiele łatwiej nam będzie nagrać dobrej jakości film akcji, czy też nakręcić imprezę okolicznościową. System stabilizacji Flycam 5000, został stworzony po to, aby każde nagranie mogło być idealnej jakości. Jeżeli kręcąc film akcji chcemy uzyskać stabilne i płynne ujęcia ten system może być do tego niezbędny. Nakręcając imprezę okolicznościową, operator musi odznaczać się niezwykłą mobilnością. Jeśli nie posiądzie tej cechy nagranie nie będzie cieszyło oka tak jak powinno.

System Flycam 5000 daje operatorowi wiele nowych możliwości. Największą zaletą stabilizatorów z tej serii jest to, iż dzięki nim operator może w bardzo łatwy sposób wyeliminować wszelkie drgania jakie są często widoczne na nagraniach. Jeżeli operator się zmęczy wówczas nie jest w stanie utrzymać kamery w odpowiednim miejscu. Kamera zacznie się poruszać i tym samym będą widoczne gołym okiem drgania na nagraniu jakie za jej pomocą zostanie nakręcone. Stabilizator sprawia, że kamerzysta nie będzie odczuwał tak szybko zmęczenia i tym samym jego nagranie będzie płynne i pozbawione wszelkiego rodzaju wstrząsów. Dzięki stabilizatorom Flycam 5000 kamerzysta może pracować nawet cały dzień i nie będzie przy tym odczuwał bardzo dużego zmęczenia. Normalnie nagrywając film akcji bez stabilizatora bardzo szybko jego mięśnie były by nadwyrężone i kamera drgała by samoczynnie. Przemęczenie od razu byłoby widoczne na takim nagraniu.

Każdy operator kamery ceni sobie wygodę podczas wykonywania swojej pracy. Czasami musi kręcić przez wiele godzin i bardzo szybko może być to powodem jego przemęczenia i złego samopoczucie. A co z tym idzie? Jeżeli operator jest zmęczony, nagranie jakie zrealizuje również takie będzie. Stabilizator został stworzony po to, aby ułatwić mu prace i odciążyć jego mięśnie. Stabilizatory Flycam 5000 zostały wykonane z dobrej jakości materiałów. Niemal w całości wykonano je z bardzo lekkiego dur aluminium. Dzięki temu, że stabilizator jest lekki praca z nim jest tak łatwa i mniej męcząca. Stabilizatorów z tej serii można używać na dwa różne sposoby. Można je trzymać w ręce. Wystarczy jedynie umieścić na nim kamerę. Stabilizatora można również używać w połączeniu z kamizelką z ramieniem. W tym drugim przypadku komfort podczas pracy będzie jeszcze większy.

Flycam to urzadzenie bardzo zaawansowane