Flycam 5000

operatorStworzenie idealnego ujęcia wcale nie jest takie proste. Posiadanie samej kamery może okazać się niewystarczające. Kamerując z reki ujęcia będą pozbawione płynności i będą mało stabilne. Chcąc wyeliminować te rysy w ujęciu trzeba skorzystać z pomocy stabilizatora. Polecany jest stabilizator Flycam 5000. Ten model kosztuje jedynie 890 złotych, a da nam możliwości o jakich dotąd nawet nie śniliśmy. Dzięki niemu każde z naszych ujęć będzie płynne, dynamiczne i stabilne.

Flycam 5000 to stabilizator stworzony z myślą o wszystkich operatorach, którzy przez wiele godzin muszą kamerować. Ich zmęczenie od razu źle wpływa na jakość ujęcia. Stabilizator sprawia, że uda im się zachować płynność i stabilność filmowanych ujęć. Stabilizacja podczas nagrania ma ogromne znaczenie i podczas kamerowania z ręki taka stabilizacja nie będzie możliwa do uzyskania.

Dzięki stabilizatorom można całkowicie wyeliminować wszelkie efekty wstrząsów, które najczęściej wywołuje zmęczenie operatora. Po całym dniu pracy operator jest zmęczony i na pewno źle to wpłynie na jakość nagrania. Dużą zaletą tego stabilizatora jest jego lekkość wykonano go z dur aluminium, dzięki czemu praca podczas filmowania jest przyjemna i o wiele łatwiejsza.

Zobacz nowości na rynku