Easyrig

Dla każdego kamerzysty liczy się przede wszystkim to, aby wykonane przez niego nagranie było dobrej jakości. tylko takie jest w stanie zainteresować swoją fabułą. Obraz musi być stabilny i płynny, aby zaciekawił widza. Uzyskanie takiej stabilizacji bez specjalnego sprzętu nie należy do najłatwiejszych zadań. Warto kupić sobie stabilizator obrazu, bo tylko dzięki niemu nasze nagrania będą zachwycające. Godne uwagi są stabilizatory Easyrig mini M112. Stabilizator jest dosyć kosztowny. Jego kupno wiąże się z wydatkiem około pięciu tysięcy złotych. w sklepie winmar.pl stabilizator można kupić na raty. Bardzo często operator kamery po dłuższym nagrywaniu zaczyna się męczyć. Obraz jaki kręci staje się gorszej jakości. Bardzo często dochodzi do nieplanowanych drgań i szumów, które wpływają na pogorszenie się jakości całego nagrania. Takie odruchy drgań, bardzo często są niekontrolowanym przemęczeniem.

Pracując ze stabilizatorem, kamerowanie staje się o wiele łatwiejsze. Obraz pozbawiony jest niepotrzebnych drgań, jest płynny i stabilny, ale jednocześnie nie zostaje pozbawiony dynamizmu. Na takich nagraniach zależy każdemu kamerzyście, bez względy na to nad jakim projektem od pracuje. Zarówno film, jak i zwykłe nagranie muszą być wyraźne i pozbawione szumów. Można to uzyskać tylko dzięki dobrej jakości systemom stabilizacji obrazu.

Stabilizator Easyrig mini M112, to doskonały pomocnik dla każdego kamerzysty. Jest to zupełna nowość jeśli chodzi o stabilizatory firmy Easyrig. Ten model został stworzony z myślą o lekkich, kompaktowych kamerach. Stabilizator jest wyjątkowo ergonomiczny. Zaprojektowano go w taki sposób, aby był wygodny w użytkowaniu. Nawet po wielu godzinach nagrań nie będziemy odczuwać zmęczenia. Noszenie kamery w ręku i kamerowanie w taki sposób jest o wiele bardziej męczące i po kilku godzinach kamerzysta żałuje, ż wybrał taki zawód, a nie inny. Stabilizatory mini są lekkie i doskonale nadają się do kręcenia wesel, ślubów, czy też chrzcin.

Wygoda podczas kamerowania ma ogromne znacznie, jeśli zależy nam na jak najwyższej jakości nagrania. Easyrig mini jest idealny do mniejszych kamer wideo, a także do aparatów DSLR i lżejszych kamer filmowych. Ten model stabilizatora to sprzęt nowej generacji, stworzony z dużą dokładnością i dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół. Stabilizator Easyrig Mini sprzedawany jest w specjalnej torbie, dzięki której będziemy mogli go w bezpieczny sposób transportować. W torbie bez problemu zmieści się nie tylko stabilizator, ale i kamera, z która będziemy pracować. Bardo dużą zaletą tej torby jest możliwość przekształcenia jej na plecak. Po schowaniu pasów w boczne kieszenie torby możemy mieć plecak.

Każdy operator kamery, której waga nie przekracza czterech kilogramów powinien zastanowić się nad kupnem stabilizatora Easyrig Mini. Na pewno ułatwi mu pracę i podniesie jakość jego zdjęć. Sam stabilizator waży 3,3 kilograma. Po rozłożeniu ma wysokość 94 centymetrów, a po złożeniu zaledwie 57. Jest ergonomiczny i wszędzie można go ze sobą zabrać. Szerokość stabilizatora po złożeniu wynosi jedynie 19 centymetrów, dzięki czemu jest on bardzo łatwy w transporcie. Linka podtrzymująca stabilizator ma długość jednego metra. Maksymalna długość pasa biodrowego wynosi 140 centymetrów. Dzięki takiej rozpiętości można go dopasować do wielu różnych operatorów kamery.

Osoby, które związane są zawodowo z rynkiem wideo wiedzą jak trudne jest nakręcenia obrazu, który będzie idealny. Płynność nagrania nie jest łatwa do osiągnięcia i bez stabilizatora może być to naprawdę bardzo trudne zadanie. Stabilizatory Easyrig Mini są doskonałe do kręcenia wideo. Sprawdzą się w każdej sytuacji. Nie ważne, czy będziemy nagrywać wesele, czy też zwierzęta. dzięki odpowiedniej stabilizacji, obraz będzie stabilny, płynny, pozbawiony wszelkich drgań i szumów, ale jednocześnie zostanie w nim zachowany dynamizm. To właśnie dynamiczne obrazy najbardziej zaciekawiają widzów. Jeżeli przepełnione są drganiami i szumami, widz nie będzie w stanie skupić się nad fabułą nagrania i tym samym nic z niej nie zrozumie. Takie nagranie jest bez wartościowe.