Dobrej jakości stabilizatory

stabilizator Flycam Hercules NanoJednym z nowszych stabilizatorów jakie można znaleźć na rynku jest stabilizator Flycam Hercules Nano. Jest nie drogi, gdyż można go kupić za jedyne 740 złotych. stabilizator ma bardzo lekką konstrukcję, która została wykonana niemal w całości z dur-aluminium. Jest doskonały do stabilizacji ruchów kamery i aparatów fotograficznych, których waga nie przekracza jednego kilograma. Można go stosować w połączeniu z kamizelką wyposażoną w ramię stabilizujące. Sprzęt wyposażony został w pięć łożysk. Za jego pomocą każde z ujęć jakie zarejestruje nasza kamera będzie stabilne i płynne.

Nieco taniej kupimy stabilizator ruchów kamery Glidecam Iglice XR-500. Ten sprzęt kosztuje zaledwie 660 złotych. Stabilizatory z tej serii dostępne są w kilku modnych wersjach kolorystycznych. Jest to sprzęt przeznaczony do kamer, których waga nie przekracza 0,4kg. Wykonane są z dobrej jakości materiałów, dzięki czemu na bardzo długo będą nam służyły. Stabilizator jest lekki i bardzo poręczny. Sprawdzi się w każdej sytuacji. Precyzja w wykonaniu jest bardzo ważna, aby stabilizator w pełni spełniał swoje funkcje. W przypadku tego modelu wszystko zostało zrealizowane.

Gony uwagi jest stabilizator do kamer Go Pro HD Hero. Mowa oczywiście o stabilizatorze Steadicam Smoothee. Ten sprzęt kosztuje 899 złotych i można go znaleźć między innymi w sklepie internetowym winmar.pl. Pozwala na wysokiej jakości ujęcia studyjne w wielu różnych sytuacjach. Sprzęt jest bardzo łatwy w obsłudze i zaraz po wyjęciu z pudełka można go używać. Każdy z trójki wymienionych stabilizatorów ułatwia filmowanie, a efekty końcowe są w stanie nas zachwycić. Warto korzystać z pomocy takich sprzętów.

Zobacz jak wybrać stabilizatory