Co to są stabilizatory EEMOV

stabilizatoryOd tego jak będzie wyglądał filmowany przez nas obraz wiele zależy. Jest to bardzo ważne zarówno wówczas gdy pracujemy jako kamerzysta na różnych uroczystościach. I wówczas od obrazu będzie zależała nasza opinia. Bardzo istotne jest to jak wiadomo w momencie gdy pracujemy na planie filmowym. Tu musimy wykazywać się niezwykłymi umiejętnościami. Jednak do tego potrzebny jest na dobrej jakości sprzęt.

Oprócz kamery każda taka osoba wie jak istotny jest stabilizator. Obecnie w sklepach można zauważyć iż każdy model różni się pod wieloma względami. I wówczas pojawia się problem, który będzie najlepszy. Często wybierany jest model o nazwie EEMOV. Pod tym szyldem możemy znaleźć sprzęt zarówno dla kamerzystów tzw. amatorów jak i dla zawodowych operatorów kamer pracujących na planach filmowych. Jeden z modeli zyskał wielkie grono zainteresowanych osób. Sprzęt ESM –Micro głównie przeznaczony jest dla osób, które amatorsko zajmują się kręceniem różnych rodzinnych uroczystości. Również sprzęt ten jest dobry dla kogoś kto chce uwiecznić ważny koncert czy też swą wycieczkę w niezwykłe tereny. Bardzo przekonująca do jego zakupu jest cena. Również to, że urządzenie jest lekkie, ale z drugiej strony wykonane z bardzo solidnego tworzywa. Jednak firma ta nie zapomniała o  kamerzystach, którzy przyuczają się do swego zawodu. I dla nich został stworzony model o nazwie EG-2 SLED. Jest to większe urządzenie o znacznie większej wadze. Jak podkreślają producenci dzięki temu modelowi można nakręcić sceny w bardzo trudnych warunkach.  I wówczas będziemy mieć pewność, że będą one czytelne dla odbiorcy.

Natomiast dla bardzo zawodowych operatorów kamer idealny będzie stabilizator o nazwie SOBERCAM HAWK XT. Warto mieć na uwadze to, że jest to  cały zestaw tego typu elementów. Dzięki czemu na pewno wszelkie ujęcia niezależnie od położenia terenu będą wychodzić znakomicie. Jest to sprzęt przeznaczony raczej dla znawców i dla osób obchodzących się z takimi urządzeniami każdego dnia. Firma EEMOV zadbała o każdego filmowca znajdującego się na różnym poziomie swych umiejętności. Dzięki temu można kupić sprzęt dostosowany do swych potrzeb. Wówczas będzie się miało pewność, że wykonywana praca będzie na jak największym poziomie. A jest to bardzo ważne niezależnie od tego w jakich momentach bierzemy do ręki naszą kamerę. Zawsze chcemy by obraz przez nas filmowany był na jak najwyższym poziomie.